09132166678

فروشگاه لوازم تزیینی

لوازم دکوری برنجی در دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ طلایی گرچه راه خود را توانسته در دکوراسیون مدرن باز کند اما استفاده بی اندازه از آن می تواند حس تازه به دوران رسیدگی را القا کند. آلیاژ برنج می تواند رنگ طلایی با کیفیتی را به دکوراسیون هدیه کند و از این بین لوازم دکوری برنجی به خاطر اندازه و حجم مناسبی که از رنگ طلایی به دکوراسیون داخلی تزریق می کند به عنوان عنصری لوکس در دکوراسیون داخلی  استفاده شود.

تکنیک ساخت و متریال مورد استفاده در این محصولات باعث می شود که ظروف برنجی به یک اثر هنری تبدیل شود و درخشش آن این ظروف برنجی را به لوازم لوکس دکوری تبدیل می کند.

لوازم لوکس برنجی

چرا ظروف برنجی دکوکالا؟

با توجه به وارد کننده ی مستقیم کالاهای برنجی برند دکوکالا است این برند اشراف کامل بر پروسه تولید ورود آن به کشور از طریق گمرک دارد و می تواند:

  • کیفیت محصول را برای شما تضمین کند.
  • قیمت کالای واقعی را متناسب با کیفیت بالای آن به شما ارایه دهد.

جنس و متریال محصولات

محصولات دکوکالا تماماً از برنج زرد با کیفیت بالا و برنج نیکل دار و کار دست هستند به جز ظروفی که دارای میناکاری هستند و میناکاری آنها را یک لایه لاک محافظت می کند مابقی محصولات هیچ گونه روکشی نداشته و قابل تمیز کردن و پالیش کردن هستند.

ظروف برنجی کجا وچگونه ساخته می شوند؟

راهنمای خرید ظروف برنجی

فروش عمده لوازم دکوری

کاتالوگ محصولات

تمامی محصولات دکوکالا با مشخصات فنی آنها در سایت موجود می باشند.

علاوه بر آن مجموعه کامل محصولات را می توانید با دانلود کاتالوگ مشاهده کنید.


دانلود کاتالوگ

اخذ نمایندگی فروش

شبکه فروش دکوکالا سعی کرده است تمام امکانات را برای در دسترس بودن  فراهم آورد. مهم ترین کانال فروش ، برای ما پخش مویرگی از طریق فروشگاه ها و گالری های لوازم لوکس دکوری در سراسر کشور است

اگرمایل به همکاری با برند دکوکالا و اخذ نمایندگی فروش هستید اینجا درخواست خود را اعلام کنید.


اخذ نمایندگی فروش

ظروف برنجی دکوکالا در ..

Updating…
  • سبد خرید شما خالی است.